Fundusz wsparcia

Fundacja wspiera Michała Hubalę


Fundacja Drabina Rozwoju wspiera obecnie niezwykle dzielnego Michała Hubalę, który w lipcu został ciężko ranny w wyniku wypadku. Michał walczy o swoje życie i zdrowie, obecnie czeka go bardzo długa i trudna rehabilitacja. Dziękujemy wszystkim, którzy udzielili mu już wsparcia. 
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą Michałowi, który wciąż liczy na naszą pomoc. 
www.michalhubala.pl

Ty też możesz pomóc

Wsparcie dla Instytutu Matki i Dziecka


Od stycznia 2013 roku Fundacja Drabina Rowoju wspiera Instytut Matki i Dziecka.

imid 

Wsparcie przyjaciół z Empiku


W imieniu naszym i wszystkich pacjentów dziękujemy całemu zespołowi firmy Empik za wsparcie jakie udzielają Instytutowi Matki i Dziecka. 

logo empik
 

Fundusz pomocy samotnym matkom



Fundacja Drabina Rozwoju pomaga samotnym matkom, które na swoich barkach noszą odpowiedzialność za siebie i dziecko, często w warunkach finansowych w których trudno zachować poczucie godności. Pomoc tym kobietom to także pomoc ich dzieciom, by i one nie straciły nadziei, na udane dorosłe życie.
Podopieczne Domu Samotnej Matki i Dziecka dla Pragi Północ m.st. Warszawa
Dom (30 miejsc) zapewnienia matkom i dzieciom opiekę w postaci noclegu, warunków do sporządzania i spożywania posiłków, utrzymania higieny osobistej. Dzieciom daje warunki do rozwoju i nauki. Podopieczne Domu trafiają tu bez własnych rzeczy, bez odzieży, bez środków do życia. Średni wiek mieszkanek Domu to