Ekosfera- miasta przyjazne mieszkańcom i środowisku

Projekt Ekosfera tworzony jest z myślą o mieszkańcach miast. Jego nadrzędnym celem jest pokazanie, że każdy z nas ma wpływ na to by kształtować miasto przyjazne mieszkańcom i środowisku.
 

W jaki sposób? Będą temu służyły innowacyjne narzędzia jakie zaoferuje EKOSFERA, dzięki którym użytkownicy otrzymają wiele cennych informacji i wskazówek odnośnie odpadów, energii, nadmiernego zużycia wody etc., a wszystko to w przyjazny, zabawny i ciekawy sposób. Świadomość należy kształtować od samego początku dlatego dla najmłodszych przygotujemy wspaniałe, barwne i animowane książeczki interaktywne, animowane spoty oraz aplikację mobilną z miejską grą terenową dla wszystkich.
 

Narzędzia będą dostępne do pobrania za darmo aby każdy mógł inspirować się do pozytywnego działania na rzecz otoczenia w którym żyje czy przebywa.

Ze szczegółami projektu można się zapoznać pod adresem: www.twojaekosfera.pl

Projekt obejmuje również konkurs dla szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Pełen regulamin oraz zasady konkursu dostępne są pod podanym wyżej linkiem.

Darmową aplikację mobilną można pobrać z Google Play: Aplikacja Ekosfera.

Zabawne spoty animowane można obejrzeć na profilu You Tube fundacji: Ekosfera Animowane Spoty.

 

 

SPONSORZY:

kaptał ludzkiefsmswfdopeeanorwayfioecorysmenkbdspnwfosnfosoremkidnmoneygram

 

 
Copyright © Fundacja Drabina Rozwoju. Strona główna | Zrobiliśmy | Projekty | Aktualności | WydaliśmyWesprzyj nas | Kontakt | Galeria i Media