Sklep
Rada Przyjaciół fundacji

 

mariasewerynMaria Seweryn

Aktorka

Foto: Robert Jaworski

 

 

 

 

 

 

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Piosenkarka

Foto: Patrycja Woy

 

 

 

 

 

 

Maria Molicka

Dr Maria Molicka

Psycholog, docent  Instytutu Nauk Edukacyjnych, Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. J.A. Komeńskiego w Lesznie. Jest autorką wielu publikacji z zakresu psychologii dziecka i książek poświęconych przede wszystkim bajkoterapii -  „Bajki terapeutyczne jako metoda obniżania lęku u dzieci hospitalizowanych”, „Bajki terapeutyczne dla dzieci”,  ”Bajki terapeutyczne. Część 2” , „Bajkoterapia. O lękach dzieci i nowej metodzie terapii”,  Opowiadanie dla dzieci „Lula i Zulek”. Jest współautorem książki „ Journey on the Nursery Rhyme Bus. Nowa metoda wprowadzająca dzieci w naukę języka angielskiego”  ( Maria Molicka, Mark Akhurst, Roman Martynów). Obecnie w druku jest kolejna pozycja zatytułowana: „Biblioterapia i bajkoterapia. Rola literatury w procesie zmiany; rozumienia świata społecznego i siebie”( Wyd. Media Rodzina) Książki dr M. Molickiej można kupić w naszym sklepie.

 

StylianouJoanna i Jorgos Stylianou

Scenografowie (między innymi Sopot, Opole, Fryderyki

Foto: Jeremi Brodnicki

 

 

 

 

Magda BuleraMagda Bulera

Doradca PR

Foto: Krzysztof Dubiel

 

 

 

 

 

 

Beata KaraśBeata Karaś

 

Karaś Legal została założona z pasji do prawa w inwestycjach. Naszym celem było stworzenie firmy prawniczej dostępnej dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy pozyskują inwestorów lub dokonują inwestycji oraz dla funduszy finansujących takich przedsiębiorców. Często małe biznesy typu start-up nie mogą poradzić sobie z dużym obciążeniem finansowym powodowanym przez obsługę prawną, której potrzebują. Firma została stworzona głównie z myślą o nich. Uzyskanie obsługi prawnej wykonywanej przez doświadczonych prawników za przystępną cenę jest możliwe.

 

Dążąc do celu, którym jest cel naszego klienta minimalizujemy ryzyka, rozwiązujemy problemy i poszukujemy rozwiązań. Długoletnie doświadczenie w międzynarodowych i krajowych firmach prawniczych pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów w krótkim czasie. Proste rozwiązania są z reguły najlepsze. Dzięki współpracy z firmami prawniczymi w innych krajach służymy naszym klientom pomocą również za granicą.

 W naszej pracy wykazujemy się cierpliwością i determinacją. Zawsze staramy się kierować logiką i zdobytym doświadczeniem. karaslegalRaczej szyjemy na miarę niż produkujemy masowo. Nasi klienci obsługiwani są tylko przez wykwalifikowanych specjalistów z tytułem radcy prawnego, adwokata, doradcy podatkowego albo rzecznika patentowego.


 

 

SPONSORZY:

kaptał ludzkiefsmswfdopeeanorwayfioecorysmenkbdspnwfosnfosoremkidnmoneygram

 

 
Copyright © Fundacja Drabina Rozwoju. Strona główna | Zrobiliśmy | Projekty | Aktualności | WydaliśmyWesprzyj nas | Kontakt | Galeria i Media