www.zapytaj.pl  
 
   
 
 
   
 

Rodzicu!

Pandemia to bardzo trudny czas niepokoju o zdrowie, przyszłość rodziny, pracę zawodową.
Przedłużający się czas izolacji, konieczność zorganizowania na nowo funkcjonowania domu, wzbudza coraz więcej negatywnych emocji
. Każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny samotności. Duże znaczenie mają jednak warunki mieszkaniowe, które nie zawsze umożliwiają oddzielenie się od pozostałych domowników.

Wielu z Was musiało z dnia na dzień przejść na system pracy zdalnej. Dzieci natomiast na naukę w trybie e-learningu. To czas, kiedy rodzice zmuszeni są, w większym niż dotychczas stopniu, włączyć się w naukę swoich pociech, by wytłumaczyć materiał szkolny albo go sprawdzić. Dodatkowym obowiązkiem jaki spadł na rodziców stało się także chociażby zapewnienie dzieciom wyżywienia w ciągu dnia.

Wiele osób w tym trudnym czasie potrzebuje wsparcia.

Dlatego na naszym profilu Facebooka Fundacji Drabina Rozwoju znajdziecie grupę skierowaną specjalnie do rodziców.

Zapraszamy do skorzystania BEZPŁATNIE ze zdalnego wsparcia psychologicznego polegającego na video rozmowie lub rozmowie telefonicznej.

Wszystkie niezbędne informacje i kontakty umożliwiające skorzystanie z pomocy znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

Jesteśmy Fundacją, która od 15 lat wspiera rodziców w trudnej sztuce wychowania dzieci.
Współpracują z nami profesjonaliści z całej Polski. Są to specjaliści w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii i interwencji kryzysowej, którzy mają doświadczenie w udzielaniu pomocy on-line.