MCN
Fundusz wsparcia

Fundacja wspiera Michała Hubalę


Fundacja Drabina Rozwoju wspiera obecnie niezwykle dzielnego Michała Hubalę, który w lipcu został ciężko ranny w wyniku wypadku. Michał walczy o swoje życie i zdrowie, obecnie czeka go bardzo długa i trudna rehabilitacja. Dziękujemy wszystkim, którzy udzielili mu już wsparcia. 
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą Michałowi, który wciąż liczy na naszą pomoc. 
www.michalhubala.pl

Ty też możesz pomóc

Wsparcie dla Instytutu Matki i Dziecka


Od stycznia 2013 roku Fundacja Drabina Rowoju wspiera Instytut Matki i Dziecka.

imid 

Wsparcie przyjaciół z Empiku


W imieniu naszym i wszystkich pacjentów dziękujemy całemu zespołowi firmy Empik za wsparcie jakie udzielają Instytutowi Matki i Dziecka. 

logo empik
 

Fundusz pomocy samotnym matkomFundacja Drabina Rozwoju pomaga samotnym matkom, które na swoich barkach noszą odpowiedzialność za siebie i dziecko, często w warunkach finansowych w których trudno zachować poczucie godności. Pomoc tym kobietom to także pomoc ich dzieciom, by i one nie straciły nadziei, na udane dorosłe życie.
Podopieczne Domu Samotnej Matki i Dziecka dla Pragi Północ m.st. Warszawa
Dom (30 miejsc) zapewnienia matkom i dzieciom opiekę w postaci noclegu, warunków do sporządzania i spożywania posiłków, utrzymania higieny osobistej. Dzieciom daje warunki do rozwoju i nauki. Podopieczne Domu trafiają tu bez własnych rzeczy, bez odzieży, bez środków do życia. Średni wiek mieszkanek Domu to 30 – 40 lat, w większości są mężatkami, matkami od jednego do czwórki dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.
Czas pobytu jest zróżnicowany – od kilku miesięcy do roku. Utrzymanie Domu Samotnej Matki i Dziecka jest możliwe dzięki pomocy materialnej Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa. Cały czas brakuje jednak funduszy na utrzymanie podopiecznych oraz na działania sprzyjające ich usamodzielnieniu się. Działania Fundacji Drabina Rozowju służą m.in wsparciu matek opuszczających Dom w rozpoczęciu nowego etapu w ich życiu poza placówką.


Wpłacając darowiznę na nasze konto wspierasz podopieczne Domu Samotnej Matki i Dziecka Praga Północ m.st. Warszawa 

Z góry dziękujemy
Zespół Fundacji

Numer konta

Fundacja DRABINA ROZWOJU
ul. Dobra 5/2, 00-384 Warszawa
Volkswagen Bank Direct, nr: 38 2130 0004 2001 0356 0802 0001

Dziękujemy Przyjaciołom z Empiku za wsparcie finansowe Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie. 

logo empik

Fundacja Drabina Rozwoju serdecznie dziękuje bankowi Polbank EFG S.A. za przekazanie darowizny na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka z dzielnicy Praga - Północ w Warszawie.


Polbank

Kupując książki wydawnictwa Dbajki wspierasz podopieczne Domu Samotnej Matki i Dziecka Praga Północ m.st. Warszawa

Domonoś  blogowe dbajki
   

 

Podstawa prawna

Fundacja pod nazwą "DRABINA ROZWOJU", ustanowiona przez fundatorów Dorotę Drozdowską-Szymborską i Wojciecha Benscha aktem notarialnym sporządzonym przez notariusza Magdalenę Szydluk z Kancelarii Notarialnej w Nowym Dworze Mazowieckim dnia 12.10.2005 r. (repertorium A nr 5818/2005), działa na podstawie ustawy z dnia 06.04.1984 r. o fundacjach (tekst jednolity: Dz.U. 46/1991 poz.203), ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24.04.2003 r. oraz na podstawie Statutu Fundacji zarejestrowanego w KRS pod numerem 0000245572 w dniu 22.11.2005r.

 

 

SPONSORZY:

kaptał ludzkiefsmswfdopeeanorwayfioecorysmenkbdspnwfosnfosoremkidnmoneygram

 

 
Copyright © Fundacja Drabina Rozwoju. Strona główna | Zrobiliśmy | Projekty | Aktualności | WydaliśmyWesprzyj nas | Kontakt | Galeria i Media